Rekomendacje

Dostaję od Was mnóstwo e-maili z podziękowaniami….sporo osób pisze, ze wreszcie ktoś otworzył im oczy na ta nierówna walkę z bukmacherami. Dziękuję Wam za wszystkie e-maile, filmiki,  dodają wiele sił w walce z tymi jeszcze tkwiącymi w pułapce pt: daj Pan kupona….

Oto niektóre z nich:

Michał znad Tamizy:

Tomasz M. – z  radiowym głosem:) prawda o Akademii..

Sebastian K.

Rafał D.

Damian o Akademii…

Adrian F.

Paweł vel Pablo:)

Kamil Z.

1. Napisał Od Mateusz S. 

Panie Robercie, szok.

Trochę Panu nie wierzyłem, że w Akademii są ludzie, którzy dalej nie rozumieją o co chodzi w tej grze. Okej, na signalu pewnie jest część osób bez wędek, tylko dla samych typów, ale az mnie przerażają powoli. Strzelanie, Węgry strzelą czy nie strzelą, kursy z wędki nie wchodzą (2 wędka, a gra kursy 1,70+ i mu nie wchodzą). Ja mam stawkę 1j = 500 zł, nie wysyłam kuponów bo nie widzę takiej potrzeby, zwlaszcza, że 80% gram jednak stacjonarnie. 15-20% zysku od kapitału miesięcznie mam pewne. Część ludzi powie, kanał, dno, bieda… 7500zl ekstra do portfela co miesiąc… Dla mnie wystarczy 🙂
Dziękuję Panie Robercie za wszystko co Pan robi. Wiem, zaplacilem to dostałem, ale właśnie nie… Jestem wdzięczny za świetną zabawę i przy okazji możliwość zarabiania 🙂
Pozdrawiam

Mateusz

2. Napisał Od piotrekm1

 
Dzien dobry Panie Robercie dziekuje bardzo za maila przeczytałem i jestem bardzo zadowolony że zapisałem się do Pana akademii już na samym początku widzę że to kopalnia wiedzy i już po tym mailu wiem że inaczej zacznę patrzeć na tę całą bukmacherke bardzo dziekuję,pozdrawiam i czekam na następne tajne maile.ps.wszystko zapisuję w swoim zeszycie i mam nadzieję że w przyszłości pomoże mi w wygranych kuponach.
 
3. Napisał Od Robert M
 

Panie  Robercie,

 
Tajne mailingi to mega kompendium wiedzy! Dzięki Panu zrozumiałem co robiłem zle w stawkowaniu! Gdybym to wiedział to byłoby o wiele lepiej, przez długi czas stoję w miejscu, bo tutaj się przegra potem się wygra, ale ogólnie cały czas w granicach wyjścia na 0. Teraz rozumiem dzięki Panu dlaczego tak się dzieje. Napewno będę stałym abonentem tajnych mailingow. Jest to mega pomocne. Wędki są również super. Zacząłem grać Bundeslige, narazie na plus. Mainz wygrywa z RB Leipzig gdzie wszyscy pisali… Mainz korona, piłkarze na kwaranntanie itd itd. A kurs za 7,50 wchodzi jak nóż w masło
Serdecznie podziękowania,
 
Pozdrawiam,
Robert
 
4. Napisał Od Seweryn F
 
 
Hej Robert.   Nie wiem.  Chłopie. Jak do tego doszles. Z tym 2-1.  Ale. Jakaś Masakra. To jest szkoda ze tak późno Cię poznałem.   Te wędki.  Które posiadasz. Są również skuteczne.  /. Straciłem. Trochę kasy chciałbym teraz zarabiać.
 
5. Napisał Od citroen

Dzień dobry Panie Robercie!

Szacun, szacun jeszcze raz SZACUN!!!
To co wczoraj otrzymałem od Pana, jest poprostu
GENIALNE!!!
Oglądałem te wygrane kupony, które Pan zamieścił na FB, i nie mogłem zajarzyc o co
kaman, teraz już wiem!!!
Zagrałem wczoraj delikatnie (po 5pln), siedem
meczy, weszło pięć! Uważam że jest to bardzo
dobry wynik, z tak słabej piątkowej oferty!
Panie Robercie, jeżeli te następne wędki (w co nie wątpię), są równie genialne, to chciałbym je zamówić (kasę przeleję w poniedziałek).
Przyznam że nigdy nie grałem na live, ale widzę że jest to bardzo fajna sprawa i potwierdza się fakt, że wcale nie trzeba się znać na kopanej, żeby wygrywać!
Ze swojej strony mogę Pana jeszcze raz zapewnić, że te cenne informacje nie wyjdą nigdy
do osób niepożądanych!!!

 
 6. Napisał sly44 

dzień dobry Robert!

dołączyłem do Tajnego mailingu i się nie zawiodłem!
Przekazujesz wiedzę  w sposób który do mnie trafia i myślę że wiele osób zapisanych na mailing ma podobne odczucia.
czy mogę liczyć na przesłanie dotychczasowych tajnych maili-tak jak było w ofercie przy zakupie pół rocznego dostępu?

pozdrawiam i czekam na kolejne celne info

Sylwester J.

 
Shopping Cart
Scroll to Top